blog » indywidualne
blog - indywidualne zlecenia
filtruj: wszystkie · 2014 · 2013 · 2012 · 2011
IMMO - sesja pracowników
poniedziałek, 20 lutego 2017Warszawa

To kolejna odsłona stałem współpracy w firmą IMMOFINANZ w Warszawie

Daft Code - sesja biurowa
czwartek, 13 sierpnia 2015Warszawa

Sesja biurowa dla Warszawskiej firmy informatycznej. Zdjęcia wykorzystane na firmowej stronie www i komunikacji w mediami.

Atlantic - wprowadzenie kolekcji Pink Revolution
środa, 14 maja 2014Warszawa

W warszawskiej Arkadii w sklepie firmowym Atlantic obył się event dla mediów poświęcony nowej kolekcji bielizny Atlantic - Pink Revolution. Na kilka godzin sklep zamienił się salę wystawową gdzie od przyjaźnie nastawionych pracowników można było się dowiedzieć wszystko co związane jest z wyborem bielizny no i oczywiście o nowej kolekcji - Pink Revolution. […]

Sesja do teledysku "Wiosna" Joanny Kondrat
sobota, 22 lutego 2014Warszawa

Poszukiwaliśmy wiosny nad Wisłą ;-) a przy okazji kręciliśmy kilka planów do najnowszego teledysku Joasi Kondrat pt. "Wiosna". Wiosny niestety nie znaleźliśmy, ale kilka kadrów udało się złapać!

River Island w Arkadii
niedziela, 8 grudnia 2013Warszawa

Na zlecenie przedstawiciela w Polsce marki River Island fotografowałem mały event w sklepach tej marki. Założenie było proste w określonych godzinach w sklepie był obecny stylista, który na życzenie doradzał klientom w stylizacji na podstawie produktów RI. Później kto chciał mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Sesja pracowników firmy brokerskiej
środa, 20 listopada 2013Warszawa

Na zlecenie firmy brokerskiej wykonałem sesję pracowników w siedzibie tej firmy. Założeniem było stworzenie zunifikowanych portretów ale nie identycznych będących połączeniem klasyki z odrobiną luzu. Całość sesji odbyła się w 2 godziny, zorganizowana tak aby zabrać jak najmniej czasu poszczególnym uczestnikom.

River Island w Galerii Mokotów
sobota, 16 listopada 2013Warszawa

Na zlecenie przedstawiciela w Polsce marki River Island fotografowałem mały event w sklepach tej marki. Założenie było proste w określonych godzinach w sklepie był obecny stylista, który na życzenie doradzał klientom w stylizacji na podstawie produktów RI. Później kto chciał mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Ola w jesiennym słońcu - sesja indywidualna
sobota, 12 października 2013Sandomierz

Październiowy wyjazd do Sandomierz obfitował w wiele zaskakujących wydarzeń. Jednym z nich była sesją z nastolatką Olą w cudownym świetle jesiennego zachodu słońca.

M.M. Dekiel - sesja na płytę Ślad po człowieku
sobota, 7 września 2013Warszawa

Historia powstania tej jest długa jak chyba żadnej innej, bo powstała równo 10 lat... W każdym razie już jest ;-) Sesja odbyła się w marcu 2013 w dwa wieczory. Zdjęcia różnorodne w klimacie, tak jak teksty na płycie które chcieliśmy jakoś zilustrować. W całość złożyła Agata Wawryniuk za serdecznie jej dziękuję.

River Island - otwarcie stoiska dziecięcego w Poznaniu
sobota, 31 sierpnia 2013Poznań

Na zlecenie RI Fashion wykonałem fotoreportaż z otwarcia stoiska z modą dziecięcą marki River Island w Starym Browarze w Poznaniu. Firma przygotowała wiele atrakcji dla dzieci, między innymi malowanie twarzy, maskotki balonikarza, konkursy mody i desery lodowe przy współpracy z Coffee Heaven.

Marcin Skrzypczak - sesja na płytę "Zmyślony"
sobota, 17 sierpnia 2013Warszawa

Kolejna całościowa realizacja, od pomysłu do sesji. Inspiracją był tekst tytułowego utworu płyty "Zmyślony", którego akcja rozgrywa się na ulicy z dzieciństwa. Założenie było takie, że mamy uzyskać mocno nierealne (zmyślone) obrazy, wrażenie czegoś zawieszonego między jawą na snem-wspomnieniem. Zdjęcia powstały między 1.00 a 4.30 w nocy ;-)

Jarosław Kalinowski - sesja na potrzeby działalności politycznej
środa, 7 sierpnia 2013okolice Serocka

Celem sesji było ukazanie posła w jak najbardziej naturalny sposób w jego bliskim otoczeniu. Otoczeniu z którym się identyfikuje jako człowiek i jako ludowy polityk czyli z otoczeniem typowo wiejskim. Pan Jarosław jest wciąż czynnym zawodowo rolnikiem. Zdjęcia powstały w okolicy Serocka w malowniczych mazowieckich krajobrazach.

Royal Łazienki Music Festiwal - Strefa Ciszy - 22 VI 2013
sobota, 22 czerwca 2013Warszawa

Przy współracy z Fundacją "Muzyka jest" organizatorem Royal Łazienki Music Festiwal, dokumentowałem otwarcie festiwalu w Warszawskich Łazienkach Królewskich. Dzień pełen wrażeń, kilka scen, różni artyści, różne stylistyki ale wszystko na najwyższym poziomie!

Michał Konstrat, Piotr Matczuk - sesja na płytę Nasz Wysocki
poniedziałek, 10 czerwca 2013Warszawa

Gdzieś pod koniec kwietnia zadzwonił do mnie Michał Kostrat z pytaniem, czy mogę zrobić zdjęcie na okładkę płyty zawierającej nagranie koncertu "Nasz Wysocki". W takich wypadkach długo mnie nie trzeba namawiać. Zrobiliśmy szybką burzę mózgów co do założeń i krótką wieczorną sesję aby zrealizować konkretny cel.

Mazury z Zespołem Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej
sobota, 1 czerwca 2013Giżycko

Lubię pływać po Mazurach, ale nawet gdybym nie lubił, to temu zaproszeniu nie mógłbym odmówić! W sumie nie całe trzy dni a ile wrażeń, słońca i emocji! 

Sesja DoZP do slideshow piosenki "O życiu"
piątek, 3 maja 2013Warszawa

Bardzo wczesną wiosną tego roku (bo długa była zima) przez jeden weekend pod koniec września pracowaliśmy dzielnie z DoZP i przyjaciółmi nad zdjęciami do slideshow jednej piosenki. Nie wszystkie zdjęcia zostały wykorzystane w tym projekcie ;-)

Sesja Zespołu Tańca Bartek
niedziela, 31 marca 2013Warszawa

Zespół "Bartek", to zespół folklorystyczny w skład którego wchodzą artyści z "dużych" zespołów Pieśni i Tańca. Sesja odbyła sie w Warszawskiej Karczmie "U Dedka". A jej celem było stworzenie portfolio służącego promocji zespołu.

Amrony - sesja biznesowa
sobota, 27 października 2012Płock

Amrony - sesja pracowników firmy na potrzeby marketingu i promocji, czyli jak sfotografować ośmiu facetów w ciekawy ale jednak zunifikowany sposó.

Jubileusz 20-lecia szkoły im. Małego Księcia
piątek, 19 października 2012Tarnobrzeg

Cały dzień spędziłem obserwując i dokumentując odchody 20-to lecia istnienia pierwszej prywatnej szkoły w Tarnobrzegu. Była część oficjalna na której wręczono założycielom pamiątki. Było przedstawienie oparte na motywach książki Antoine'a de Saint-Exupéry'ego "Mały książe" oraz szkolna dyskoteka!

Agata Gałach - sejsa do portfolio artystki
środa, 17 października 2012Warszawa

Agata jest chyba osobą, której dotychczas wykonałem najwięcej zdjęć w ramach sesji indywidualnych. Pomimo wielu sesji nigdy nie jest tak samo, ale zawsze jest tak, że efekty mnie samego zaskakują ;-)