blog » rodzinne
blog - sesje rodzinne
filtruj: wszystkie · 2014 · 2013 · 2012 · 2011
Zosia - nieskończony wulkan energii
środa, 7 maja 2014Warszawa

Zosia na jeden dzień zawitała u mnie w domu ;-) W tym czasie zdążyła zrobić wielki przewrót domowy, spróbować lotu nad łóżkiem i obalić tak dobrze znany porządek wszechrzeczy! A wszystko to z rozbrajającym uśmiechem na buźce, bez zmrużenia oka ;-) […]

Chrzest Św. Antka
środa, 30 kwietnia 2014Warszawa

Zielony, choć zachmurzony Żoliborz, dość nietypowy kościół, bo w rzędzie kamienic, ciemny ale urokliwy był "plenerem" dla pierwszego w życiu Antoniego święta związanego z religią, czyli chrztem świętym. Później uroczysty obiad w pobliskim Forcie Sokolnickiego i kilka rodzinnych zdjęć ;-) […]

Chrzest Święty Miry
niedziela, 5 stycznia 2014Warszawa

Chrzest w tradycji chrześcijańskiej, jest pierwszym ważnym wydarzeniem w życiu człowieka. Tym milej było mi uczestniczyć w kolejnym chrzecie tym razem panny Miry ;-)

Chrzest Św. Franka
niedziela, 17 listopada 2013Warszawa

Zawsze wydawało mi się, że dzieci podczas chrztu są zbyt małe, żeby wiedzieć co się dzieje. Jednak patrząc na zdjęcia Franka mam nieodparte wrażenie, że mały wiedział co się wyprawia dookoła! I zimna woda, pomimo, że święta nie bardzo przypadła mu do gustu... ;-))

Aneta, Zosia i Jacek
piątek, 15 listopada 2013Warszawa

Lubię sesje z "brzuszkiem" bo są bardziej spontaniczne niż zaplanowane! Niby zaczynając mamy jakiś ogólny plan, ale na przykład taki pies Rocky może nagle wtargnąć na kanapę i zacząć szarpać misia za ucho... i już jest zaskakująco i wesoło!

Kasia, Zosia, Sonia, Sergiusz i jego gitary
czwartek, 10 stycznia 2013Warszawa

Szalona sesja! Sergiusz i jego trzy dziewczyny!!! Przez plan przewinęło się tysiące postaci ;-) A wszystko to za sprawą bardzo pomysłowej pary przyjaciół Kasi i Sergiusza oczekujących na Zosię.... Pardon! Jest jeszcze Sonia, ale zobaczcie sami ;-) Armagedon!

Ania, Ula, Darek
sobota, 28 stycznia 2012Warszawa

W styczniowy mroźny wieczór, udało się nam, czyli Ani, Uli, Darkowi i mnie wyczarować ciepłą mini sesję z "brzuszkiem" w roli głównej. Sesja nie była długa, bo odbyła się przy okazji naszego wspólnego spotkania. Jednak kilka "pamiątkowych" zdjęć powstało ;-)

Agata, Marysia, Andrzej
sobota, 30 lipca 2011Warszawa

Oczekiwanie na dziecko, to czas wielkich wzruszeń, uniesień i wyzwań. To wielkie święto, które wydarza się każdego dnia. A jeśli jest to pierwsze dziecko, to pewnie pierwsze takie święto ;-) Zatem świętujmy!!!
Agata, Andrzej i Marysia ;-)

Patrycja - Pierwsze urodziny
niedziela, 5 czerwca 2011Sochaczew

Pierwsze urodziny są najważniejsze, oczywiście nie tylko ze względu na to, że są pierwsze ;-) Patrycja, uśmiechnięta, radosna i szybka jak błyskawica... Rodzina, przyjaciele, piękna pogoda, sielska atmosfera... Tak właśnie było!